EduFest
15. september, kell 9:00 - 14:15
Öpiku maja (Valukoja 8), Ülemiste City
Osalemine TASUTA
EduFest toob ühe päeva jooksul erinevate
tipptegijate ettekanded kiirete teadmisampsudena
põnevatel tuleviku teemadel – uute uuringute avastused,
põnevad teadusmaailma saavutused, innovaatilised
tulevikulahendused.
- 35+ tippspetsialisti ja –teadlast
- 30 min pikkused koolitusampsud
- Psühholoogiast tulevikutehnoloogiateni
KOOSTA OMA KAVA
Millised teemad sind kõige enam huvitavad?
EduFestil toimub samal ajal viies erinevas ruumis,
viiel erineval teemal ning sinu ülesandeks on
valida enda lemmikud. Nii saad oma eelistuste järgi
kokku panna kõige põnevama koolituspäeva.
Kui valikud on tehtud, siis on sul võimalus oma
personaalne programm pdf-na alla laadida
või saata oma e-posti aadressile.
Toredat valimist ja kohtume juba peagi EduFestil!
Sessioon
Tervis
Universum
Rohelisus
Galaktika
Tulevikutehnoloogia
Komeet
Äri ja juhtimine
Andromeeda
Talendid
Kosmos
SESSIOON 1
09.00 - 09.30
Sven Nõmm (TalTech)
AI-põhine joonistus- ja kirjutamistestide analüüs Parkinsoni tõve diagnostikaks
Fjodor Sergejev (TalTech)
Mikrokraad aitab tipus püsida
Eduard Petlenkov (TalTech)
Tehisintellekt ja energiatõhus automaatika
Marina Järvis (EEK)
Wellbeing at work in Hectic Times and its relationship to contextual performance among IT workers
Aet Kull ja Karin Kuimet (EEK)
Kas 1+1 on alati 2 või võibolla hoopis rohkem?
SESSIOON 2
09.45 - 10.15
Mari Uusküla (TLÜ)
Keel - inimese supervõime
Jaanus Terasmaa (TLÜ)
Kuidas päästa maailma?
Kristiina Tõnnisson (TÜ)
Riigihangete korraldamine. Kolm tüüpviga
Anu Olvik (EEK)
Financial well-being
Laine Parts (TTK)
Toit, mis aitab optimeerida vaimset võimekust
SESSIOON 3
10.30 - 11.00
Laine Parts (TTK)
Soolemikrobioomi tähtsus tervisele ja heaolule
Bianka Plüschke-Altof (TLÜ)
Kuidas linnainimesena loodusega kontakti hoida?
Marika Eik (EEK)
Traffic Modelling by Case Study of Ülemiste City
Signe Reppo (TÜ)
Ma põlesin läbi – karjääri planeerimine ja planeerimatus
Katrin Sigijane (TLÜ)
Disainmõtlemine ja mängustatud õppeprotsess organisatsiooni töökultuuris
SESSIOON 4
11.15 - 11.45
Ljudmila Linnik (TTK)
Uued suunad ja põhimõtted elustamisel
Meelis Härmas (TÜ)
Teekond EL 2050 kliimaneutraalsuse poole
Janika Leoste (TLÜ)
Using telepresence robots for strengthening social interaction in education and business.
Eva Liias (TÜ)
Jaapan kui atraktiivne äripartner
Mare Kurvits ja Anneli Rumm (EEK)
Kuidas ellu jääda erineva kultuurilise taustaga virtuaalmeeskonna juhtimisel?
SESSIOON 5
12.00 - 12.30
Hans Hõrak (TÜ)
Pimevaatlus: kehalise aktiivsuse mõõtmine ruumis ilma kellegi privaatsust rikkumata 
Janek Popell (EEK)
Planeerimine ja motivatsioon - ettevõtlusõpe kui hommikusöök praktikutele
Mait Rungi (EEK)
Tark linn kui kaasaegne ja innovatiivne töö- ja ärikeskkond talendile ja ettevõttele
Mihkel Solvak (TÜ)
Masinõppepõhised avalikud teenused
Kärt Summatavet (TÜ)
Loovuse aktiveerimine
SESSIOON 6
13.00 - 13.30
Tiina Tanbaum (TLÜ)
Vananemine kogukonnas
Maarja Grossberg-Kuusk (TalTech)
Kuhu liigub päikeseenergeetika?
Kuldar Taveter (TÜ)
Emotsionaalselt arvutitest
Kait Lukka (TÜ)
Ettevõtlusideest teostuseni mikrokraadiprogrammi abil
Ljudmila Pihel (EEK)
Talendijuhtimise trendid
SESSIOON 7
13.45 - 14.15
Ülle Ernits (TTK) - JÄÄB ÄRA
Mida me peale ravi haiglas vajame?
Laura Mrosla and Hamidreza Zarrinkafsh
How can Urban Digital Twins be developed to create sustainable and green smart cities?
Juhan-Peep Ernits (TalTech)
Mitme objekti samaaegse jälgimise lahenduste katsetamine praktilisteks rakendusteks. Kuidas luua tarka ladu kasutades tehismõistuse lahendusi?
Pille Laub (EEK)
Kliendi profileerimine
Maris Zernand (TalTech)
The Tools of Leading People Today
Valitud individuaalse kava saad alla laadida siit: